iddia

warning: Creating default object from empty value in /home/zehirli/domains/zehirli.org/public_html/masal/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Cem Uzan kanser oldu iddiası

18 Şubat 2009
Cem Uzan kanser oldu iddiası

Uzan, yurtdışına çıkmak istiyor mahkeme yasağı kaldırmıyor. İddialara göre Uzan kanser ve tedavi olması gerekiyor.

Cem Uzan'ın avukatı Şaylan Çığgın, mahkemenin müvekkilinin yurt dışına çıkış yasağının devamına karar vermesinin ''hem hukuka hem de insan haklarına aykırı'' olduğunu'' ifade ederek, ''karara itiraz edeceklerini'' bildirdi.

"CHP maçın iptali için yargıda"

CHP, Milli maçın iptali için Anayasa Mahkemesi'ne gidiyor. CHP'nin iddiası ise bir hayli ilginç..!

İhsan Dağı, elektronik postasına gelen bir mesajı okuyucularıyla paylaştı. Millilerin Yenişafak'tan Koru'yu haklı çıkardığını yazan Dağı, CHP'nin kazanılan büyük Çek galibiyetinin ardından maçın iptali için Anayasa Mahkemesi'ne gitmeye hazırlandığını iddia etti...

Misyoner Papaz TSK personeliymiş

Canlı yayında Müslüman olan papaz İlker Çınar'ın uzman çavuş rütbesiyle istihbarat elemanı olarak çalıştığı belirlendi. Çınar papazlık yaparken primleri Emekli Sandığı'na düzenli olarak yatırılmış.

Misyonerlik tartışmalarının zirve yaptığı 2005 yılının en çok konuşulan ismi eski papaz İlker Çınar, uzman çavuş çıktı. Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı istihbarat elemanı olduğu tespit edilen Çınar'ın papazlık yaptığı dönemde Emekli Sandığı'na düzenli olarak pirimleri yatırılmış.

'Derse girmeyip namaz kıldılar' iddiası da yalan çıktı

'Derse girmeyip namaz kıldılar' iddiası da yalan çıktı
Adana'da bir lisenin öğrencilerinin derse girmeyip namaz kıldığı yönündeki iddialar asılsız çıktı.

Okulda namaz kılmak 31 yıldır serbest

İçerik yayınları

sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar