katliam

  • warning: Creating default object from empty value in /home/zehirli/domains/zehirli.org/public_html/masal/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
  • user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'zor_masal.s.timestamp' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT u.uid, u.name, MAX(s.timestamp) AS timestamp FROM masal_users u INNER JOIN masal_sessions s ON u.uid = s.uid WHERE s.timestamp >= 1669814069 AND s.uid > 0 GROUP BY u.uid, u.name ORDER BY s.timestamp DESC LIMIT 0, 10 in /home/zehirli/domains/zehirli.org/public_html/masal/modules/user/user.module on line 819.

Cezayir'de yüzbinlerce Müslümanı katlettiler

Afrika'nın hem her yerinde sömürge devletçikler üreten Fransızların katlettiği insan sayısı farklılıklar gösterse de hepsinde aynı vahşi ruh görülmektedir.

Üstelik bu katliamlar Ortaçağ'ın karanlık (!) ortamında değil, 20. Yüzyıl'ın Medeni (!) felsefesinin geliştiği günlerde gerçekleştirildi. Fransızlar, parlamentolarından geçirdikleri "Sözde Ermeni Soykırımı" yasasıyla bizlere insan hakları dersi vermeye kalkışırken ecdadımızı da barbar olarak göstermek istemektedir. Bugünkü sayfamızda Cezayir'deki Fransız işgalinin sebeplerini ve insanlık tarihinin vahşet dizilerinden birini anlatacağız. Fransa'nın katliamlar tarihinde nasıl bir ününün olduğunu, bu sayfadaki birkaç küçük bilgiyle bir nebze anlatabileceğimizi düşünüyoruz.

Parlamentolarından "Sözde Soykırım Yasaları" geçiren vahşilerin tarihi katliamlarla dolu.

Tarihi soykırımlarla dolu Batı medeniyetinin özellikle Osmanlı sonrası Afrikası'nda uyguladığı vahşet bugün örtbas edilmeye çalışılıyor. Bu soykırımlara en büyük örnek ise Fransa'nın, 132 yıl boyunca bir sömürge olarak kullandığı Cezayir'de yaşanan vahşettir.

Rus arşivlerinden çıkan büyük gerçek

Moskova'daki Askeri Tarih Devlet Arşivi'ni araştıran akademisyen Mehmet Perinçek, Tuğgeneral Bolhovitinov'un 11 Aralık 1915'te karargahına gönderdiği 65 sayfalık raporu buldu. İşte rapordan çıkan büyük gerçek...

Etnik temizliği Ermeniler yaptı

Moskova'daki Askeri Tarih Devlet Arşivi'ni (RGVİA) araştıran akademisyen Mehmet Perinçek, Tuğgeneral Bolhovitinov'un 11 Aralık 1915'te karargahına gönderdiği 65 sayfalık raporu buldu. Rus komutan raporda, "Ermeni gönüllü birlikleri ırkçı duygularla Müslüman halka karşı vahşi kırımlara girişti" diyor.

ABD'li askerin tarihe geçecek itirafı

Irak'ta cami bombalayan, işkence yapan, cinayet işleyen bir ABD askeri yaptıklarını basın önünde itiraf etti. İşte ABD'li askerin tarihe geçecek tüyler ürperten Irak itirafları:

2003 yılından bu yana Irak'ı işgal altında tutan ABD Ordusunda görev yapan bir askerin tüyler ürperten itirafları gazetecileri şoka uğrattı. İtiraflarıyla basının önüne çıkan ABD askeri yaptıklarının pişmanlığıyla tüm olaylara açıklık getiriyor. Cami bombalamadan işkencelere, silahsız sivil cinayetlerinden dayak sıkandallarına kadar her türlü vahşeti gerçekleştirdiklerini anlatan ABD askeri yaptıklarını da barkovizyondaki fotoğraf ve görüntülerle tek tek açıklıyor. Tüyler ürperten görüntülerde bir cami minaresinin vurulması olayı, yolda yürüyen suçsuz ve silahsız bir adamın ailesinin gözü önünde vurulması, gece baskınları, işkenceler ve bunun gibi bir çok vahşete açıklık getiriliyor.

İçerik yayınları

sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar