papa

warning: Creating default object from empty value in /home/zehirli/domains/zehirli.org/public_html/masal/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Fatima olayı ve üç sır!

Dikkatinizi çekiyor mu, bilmiyorum. Son yıllarda, Vatikan, Papa hiç gündemden düşmüyor. Her vesile ile kendilerinden bahsettiriyor. Gündemde kalmak için her konu istismar ediliyor. Bütün bunlar, Vatikan ne yapmak istiyor? sorusunu akla getiriyor. Daha önce bahsettiğimiz gibi, yapılmak istenen her vesile ile Hıristiyanlğın propagandası.

Vatikan�ın son günlerde istismar ettiği konulardan biri olan � Fatıma�nın üç sırrı� ve �Ağca olayı� na da bu açıdan bakmak gerekir. Belki duymamış olanlar olabilir; Fatima masalını özetliyeyim:

Vatikan'ın tarihi İslam düşmanlığı devam ediyor

Vatikan�ın; dinlerarası diyalog, hoşgörü, dostluk, faaliyetlerinde samimi olmadığını, tarihi İslam düşmanlığının devam ettiğini, 27.4.2003 tarihinde düzenlenen ayinde Papa, �barış değil savaş istiyen� papazın mertebesini yükselterek bir kere daha göstermiş oldu:

�PAPA İkinci Jean Paul, 27 Nisan 2003 günü, bundan asırlarca önce yaşamış olan altı kişiyi Hıristiyan inancına göre 'aziz'liğin bir alt basamağı kabul edilen 'ermiş' mertebesine yükseltti.

İçerik yayınları

sponsorlu bağlantılar

Son yorumlar